post by mixmaster bartonator
![](http://www.smh.com.au/ffximage/2007/12/10/wipeout_narrowweb__300x387,0.jpg)
To WipeOut είναι ένα φουτουριστικό παιχνίδι με αγώνες ταχύτητας, χωρίς βαρύτητα (όπως τα πατίνια στο 'Επιστροφή στο Μέλλον 3' ένα πράγμα). Ένας φίλος από Αγγλία - και επαγγελματίας αναλυτής video games, να σημειώσω - έφτιαξε αυτό το playlist με επιλογές από το soundtrack του παιχνιδιού.
![](http://www.smh.com.au/ffximage/2007/12/10/wipeout_narrowweb__300x387,0.jpg)
To WipeOut είναι ένα φουτουριστικό παιχνίδι με αγώνες ταχύτητας, χωρίς βαρύτητα (όπως τα πατίνια στο 'Επιστροφή στο Μέλλον 3' ένα πράγμα). Ένας φίλος από Αγγλία - και επαγγελματίας αναλυτής video games, να σημειώσω - έφτιαξε αυτό το playlist με επιλογές από το soundtrack του παιχνιδιού.
Άκου αυτό: Αν είσαι εντελώς στην τσίτα. Αν σ'αρεσουν οι Leftfield, Soulwax, Aphex Twin, Mason, Orbital, Pendulum και Way Out West. Α, και το πρώτο κομμάτι τα σπάει, συμφωνώ:
"I fricking rule at racing games but these tracks make me rule even harder which I didn't think was possible. Try this as background music for when you next play 'hide-the-sausage' with your partner. If you don't love love love the first track there is something seriously wrong with you. That is all."
post by mixmaster bartonator
No comments:
Post a Comment